You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SEWER AID F.A.

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: SEWER AID F.A.
  • Наявність:


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

SEWER AID F.A. 

Безпечний засіб для очищення каналізації в гранульованій формі.

SEWER AID FA – потужний, високо–лужний засіб для каналізаційних систем та ліній видалення відходів, стоків і жировловлювачів. Містить суміш речовин: їдкі луги, прискорювачі, поверхнево–активні речовини та сполуки алюмінію, як каталізатор.


Властивості продукту та переваги:

Ефективний: контрольована теплота реакції і відмінний ефект змішування підвищує ефективність засобу.

Потужний: на відміну від звичайних очищувачів для каналізаційних систем засіб не втрачає свою ефективність одразу після застосування, тому що постачається у вигляді гранул, які можуть проникати глибоко вздовж ліній і діяти там протягом певного часу.

Різнобічний: засіб є дуже дієвим для очистки каналізаційних систем, які повинні робити з безперервним потоком відходів і особливо пов’язаних із продуктами харчування, а такі забруднення є не тільки проблема гігієни, але і живильним середовищем для бактерій.

Безпечний: безпечний у використанні, не виробляє легкозаймистих або вибухонебезпечних газів.

Біорозкладний: всі ПАР (поверхнево–активні речовини) є повністю біорозкладні.


Застосування/спосіб використання

Рекомендується використовувати для профілактики заторів в каналізаційних системах і відводах відходів в ресторанах, готелях, школах, харчопереробних підприємствах, заводах, фабриках. Авторизовано для використання в системах відводу залишків/відходів на м’ясопереробних комбінатах і птахофабриках. Зазвичай застосовується при заторах в каналізаційних системах спричинених скупченням коріння рослин і дерев, паперу, тканин і інших целюлозних відходів і різноманітних органічних залишків.

Застосування в муніципальних системах: для профілактики і збільшення сили відтоку всипати близько 10 кг засобу у верхній технічний люк. При заторах в системі всипати на 10 кг більше.

Застосування в промислових системах: для нормальних зливів і систем (діаметром від 10 см до 15 см) всипати від 1 до декількох кілограмів засобу в зливний отвір або технічний люк і змити невеликою кількістю води.


УВАГА: Їдкий засіб. При застосуванні використовувати гумові, неопренові чи нітрилові рукавиці, взуття стійке до лужного середовища, фартух або захисний одяг, захисні окуляри чи маску. 

ХІМІЧНІ ТА ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Форма активний каналізаційний очищувач в гранульованій формі
Колір білий
Запах їдкий

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

Доступні варіанти

Професійний біопрепарат для очистки жирових нашарувань в трубах і усунення запахів з побутової ..

Доступні варіанти

THERMA FLUID Професійний засіб для розблокування заторів в зливних системах.THERMA FLUID це над..

SEWER AID F.A.