You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

CANAZIM FORTE

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: CANAZIM FORTE
  • Наявність: Є в наявності


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

CANAZIM FORTE 

Біологічний засіб, який містить бактеріальні культури. Бактерії швидко перетворюють забруднені органічними відходами стічні води в очищені стічні води. Найбільш активний там, де відбувається найбільше накопичення органічного бруду і жиру. Усуває неприємні запахи, в тому числі запах сірководню, які утворюються в процесі розкладання органічних речовин у стічних водах. Не містить лужних речовин, кислот або розчинників. Безпечний для навколишнього середовища.


ОСОБЛИВОСТІ:

Біологічна дія: Бактерії швидко перетравлюють відходи та жири на органічній основі.

Рідка форма: Рідкий продукт готовий до використання, який можна легко дозувати.

Безпечний для довкілля: Продукт сприяє захисту навколишнього середовища, допомагаючи швидко і ефективно очищати стічні води.

Безпечний для обладнання: CANAZIM FORTE не містить лужних продуктів, кислот або розчинників.

Усунення запахів: Засіб видаляє та дозволяє позбутися неприємних запахів в каналізації, відстійниках, на полях фільтрації (бардополях) тощо. Усуває неприємні запахи у повітрі, в тому числі запах від мелясної барди.


ЗАСТОСУВАННЯ:

Біологічна переробка всіх органічних забруднень на основі: білків, цукрів, крохмалю, молока, жирів, масел, целюлози, екскрементів і т.д. Продукт містить компоненти, що підвищують якість дії і прискорюють роботу бактерій, які швидко перетворюють органічні відходи в очищені стічні води.


СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ:

Якщо жироуловлювач чистий, додавайте в нього СANAZIM FORTE, як захисний профілактичний засіб. Якщо жироуловлювач злегка забруднений, спочатку залийте засіб та залиште на 2 дні, потім почніть безперервне дозування засобу відповідно до інструкції. Після використання CANAZIM FORTE, завжди промивайте теплою водою, щоб стимулювати процес дії бактерій та очистку від залишків бруду. Для всіх інших типів труб рекомендується дозувати продукт в кінці дня, щоб CANAZIM FORTE міг діяти всю ніч. 

Для очищення промислових стічних вод на заводах з виробництва продуктів харчування та напоїв, м'ясокомбінатах, птахофабриках та інших підприємствах, де присутні стоки з органічними забрудненнями, СANAZIM FORTE додається двічі на добу (вранці та ввечері) безпосередньо у центральну каналізацію або у перше місце зливу (септик, відстійник, біологічне озеро, тощо). Розрахунок добової дози засобу СANAZIM FORTE здійснюється індивідуально, в залежності від: кількості води, рН, температури, концентрації органічного забруднення, присутності інших хімічних речовин, тощо.


ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ:

Температура зберігання: 5 ° - 30 ° C. Не використовувати у воді з температурою біль ніж 50 ° C (122 ° F). Не використовувати у поєднанні з миючими, дезінфікуючими засобами та хімічними очищувачами, які знижують ефективність дії продукту.


СУМІСНІСТЬ:

Всі види труб, жироуловлювачі, септики та відстійники.


Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

BIOSCALEПрепарат для видалення сечового каменю в санвузлах.BIOSCALE – засіб для усування нальоту і к..

BIOZYMEПрофесійний інноваційний біопрепарат для очистки довгих зажирених труб (до 10 км), жировловлю..

Доступні варіанти

LBAБіологічний препарат для технічного обслуговування каналізаційних систем.LBA – сучасний, висококо..

Доступні варіанти

Професійний біопрепарат для очистки жирових нашарувань в трубах і усунення запахів з побутової ..