You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

FS FORMULA 4489

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: FS FORMULA 4489
  • Наявність: Є в наявності


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

FS FORMULA 4489 

Пінний кислотний очищувач.


Властивості продукту та переваги:

Концентрований пінний очисник на основі кислоти для видалення вапняного нальоту і відкладень білка з пристроїв та обладнання для виробництва харчових продуктів.

Надає блиск алюмінію, оцинкованій та нержавіючій сталі.

Містить суміш неорганічних кислот, які не утворюють їдких випарів.

Густа піна: утворює стійку піну тривалої дії.

Може наноситися на всі поширені типи лакофарбових матеріалів, при правильному використанні цей продукт не завдає шкоди більшості лакофарбових матеріалів.

Засіб повністю біорозкладний.

Ідеально підходить для видалення кальцію і білка на консервних, молочних, рибних, овочевих, м'ясних, птахівницьких та яєчних підприємствах, пекарнях, виноробних заводах, заводах з розливу напоїв, їдальнях, пивоварнях, супермаркетах і ресторанах.

Обережно: не використовуйте кислотні продукти на полірованих металевих поверхнях. У разі якщо контакт відбувся, ретельно промити поверхню водою.


ЗАСТОСУВАННЯ

Підходить для консервних заводів, молочної промисловості, пекарень, рибопереробних заводів, виноробних заводах, заводах з розливу напоїв, їдальнях, пивоварнях, супермаркетах і ресторанах.


СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ

Видалення вапняних відкладень і відкладень білка в м'ясній та птахопереробній промисловості: змішайте 1 частину FS Formula 4489 з 5 частинами води. Нанесіть за допомогою розпилювача на поверхню, що очищається та залиште на 5-10 хвилин. Залежно від кількості бруду, відрегулюйте концентрацію розчину. Почистіть поверхню жорсткою щіткою або губкою. Ретельно промийте.

Для відновлення блиску поверхонь з алюмінію, оцинкованої або нержавіючої сталі: використовуйте FS Formula 4489 з 3-5 частинами води. Нанесіть розчин на поверхню та залиште на декілька хвилина, після чого почистіть губкою або жорсткою щіткою, поки не з'явиться блиск. Ретельно промийте та протріть сухою серветкою.

У разі сильного забруднення, повторіть процедуру.


ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Ніколи не використовуйте цей продукт на анодованому алюмінії, полірованій нержавіючій сталі або інших полірованих металевих поверхнях. Захищайте такі вироби, щоб уникнути непоправного їх пошкодження від випадкового контакту з засобом. Якщо такий контакт відбувся, негайно промийте поверхню великою кількістю води. 

ХІМІЧНІ ТА ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Форма рідина на водній основі
Колір прозорий, безбарвний
Запах легкий
рН ± 1
Густина ± 1,25

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

FS FORMULA 4489