You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

FS C.I.P. CLEANER

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: FS C.I.P. CLEANER
  • Наявність: Є в наявності


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

FS C.I.P. CLEANER

Сильно лужний миючий засіб призначений для очищення в системах C.I.P. і пастеризації, а також для інших застосувань в харчовій промисловості.

FS C.I.P. CLEANER – високоефективний миючий засіб призначений для миття в системах C.I.P. (тобто очищення об'єктів, обладнання та трубопроводів, на місці, а отже в швидкий і ефективний спосіб, не вимагаючи їх демонтажу).


Властивості продукту та переваги:

Ефективний: відмінно видаляє жир і білкові речовини, також при використанні, так званої, твердої води, не залишає ніяких слідів. Дуже ефективний і у випадку незначного розведення з водою.

Зручність у застосуванні: не виділяє ніякого запаху.

Універсальний: підходить для очищення ліній розливу, резервуарів, трубопроводів, пастеризаторів, C.I.P. і рециркуляційних мийок, а також для іншого подібного обладнання. При застосуванні у відповідності до рекомендованих розведень, підходить також для очищення і знежирення поверхонь з нержавіючої сталі.

Сумісний з гіпохлоритом: може використовуватись з розчинами гіпохлориту.

Схвалений для використання в харчовій промисловості: має схвалення щодо використання для очищення і дезінфекції в харчовій промисловості відповідно до регламенту (ЕС) № 852/2004 та постанови 193/2007–НАССР.


Застосування/спосіб використання

Використання FS C.I.P. CLEANER:

– в системах C.I.P. у вигляді приготованого водного розчину від 0,5% до 2,0%, бажано з теплою водою (від +40°C до +50°C), в залежності від стійкості забруднення. Після завершення процесу очищення необхідно промити поверхню водопровідною водою.

– в інших випадках використовуємо 3%–вий водний розчин з теплою водою (від +40°C до +50°C). Після завершення процесу очищення необхідно промити очищені поверхні водопровідною водою.

УВАГА: Не використовуйте на поверхнях із алюмінію, а також на пофарбованих і гальванізованому  (оцинкованому) залізі. Застосування в концентраті може викликати корозію.

ХІМІЧНІ ТА ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Форма Рідина
Колір Жовтий
Запах Без запаху
Розчинність у воді Розчинний
рН 13,0±0,5

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

FS C.I.P. CLEANER