You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

CHERRY BOMB

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: CHERRY BOMB
  • Наявність: Є в наявності


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

CHERRY BOMB

Є сенсаційною пастою для очищення сильно забруднених рук, збагаченою шматочками пемзи і м'яких розчинників. Ефективно видаляє жир, масло, дьоготь, асфальт, туш, фарби, клеї, смоли, сажу і бруд із забруднених рук.


Властивості продукту та переваги:

Сильне очищення: негайно видаляє стійкі промислові забруднюючі речовини, такі як мастильні матеріали, вугілля, нафту, дьоготь, асфальт, туш, фарби, клеї, смолу і сажу. Вже невелика кількість засобу дозволяє ефективно відмити навіть сильно забруднені руки.

Швидка дія: містить абразивні часточки, які додатково допомагають процесу миття. Вони видаляють глибокі залишкові забруднення, не дратуючи шкіру.

Приємний запах: нова формула продукту із легкою консистенцією, збагачена приємним вишневим ароматом. Після його використання руки залишаються чистими, м'якими і з приємним ароматом вишні.

Дезінфікує: є продуктом на водній основі, не містить шкідливих розчинників. Ефективно усуває неприємні аромати і не залишає остаточного запаху, як інші засоби, на основі нафти та нафтових похідних.

Корисний для рук: збагачений пом'якшуючими засобами, що захищають шкіру рук від пересихання, залишаючи її м'якою на дотик і надаючи їй приємного запаху чистоти і свіжості.

Легко змивається: засіб легко, швидко і повністю змивається з долонь.


Застосування/спосіб використання

CHERRY BOMB зазвичай використовують в автомобільних майстернях, механічних майстернях, портах, друкарнях, міських адміністративних корпусах, на заводах переробки вторсировини, паперових фабриках, місцях загального користування, будівельних майданчиків та в інших промислових закладах і установах.

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

PAINTHORПаста для чищення рук, усуває фарби, лаки, клеї і смолу.Властивості продукту та переваги:Уні..

TKOВідмінна паста з м'якими гнучкими пластиковими мікрогранулами для очищення сильно забруднених рук..

CHERRY BOMB