You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BIOXY L9

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: BIOXY L9
  • Наявність:


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

BIOXY L9

Промисловий, екологічний знежирювач на водній основі для використання в мийних устаткуваннях. Має сертифікат NSF №147350.

BIOXY L9 – сильний обезжирюючий миючий засіб, рекомендований для миття механічних частин в мийних устаткуваннях в замкнутому циклі.


Властивості продукту та переваги:

Знежирює і біологічно розкладає: працює за принципом подвійної дії: ефективно знежирює механічні частини, і одночасно активує прогресивне біологічне розкладання масел і залишків мастильних матеріалів, які знаходяться в миючому розчині.

Довготривала ефективність: на відміну від зазвичай використовуваних розчинників не втрачає своєї ефективності із плином часу завдяки високій концентрації непатогенних бактерій, які засвоюють органічні речовини, перетворюючи їх у воду і СО2.

Не подразнює шкіру людини: його рН наближений до нейтрального.

Не є пожежонебезпечним: негорючий.

0% VOC: безпечний для навколишнього середовища.

Універсальний: можна використовувати для частин, виготовлених з металу, а також на інших поверхнях, придатних для миття.


Застосування/спосіб використання

BIOXY L9 – продукція, готова для використання, тому не потребує розведення водою. Найкраще працює з мийним  устаткуванням в замкнутому циклі. Рекомендується модель: ZEP BIOXYCAN.

Порядок застосування:

1. Налийте 100–120 літрів BIOXY L9 до мийного устаткування ZЕР BIOXYCAN.

2. Для збереження ефективності миття впродовж тривалого часу необхідно регулярно провітрювати BIOXY L9, постачаючи, таким чином, бактеріям кисень, а також підтримувати температуру в інтервалі 37–41°С.

3. У випадку дуже товстих забруднень (по декілька сантиметрів), рекомендується їхнє попереднє видалення (механічне або за допомогою, наприклад, МАТ 100 чи інших обезжирюючих засобів) перед тим, як занурити деталь в мийне устаткування, заповненої ZEP BIOXY L9.


ХІМІЧНІ ТА ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Форма рідина
Запах фруктовий, приємний
Розчинність у воді повністю розчинний
рН 7,8
Температура спалаху негорючий

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

BIOXY L9