You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BATTERY CARE NEW AERO

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: BATTERY CARE NEW AERO
  • Наявність: Є в наявності


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

BATTERY CARE NEW AERO

Є засобом, який очищає та захищає від корозії, має можливість виявляти витоки кислоти та призначений для терміналів (клем) акумуляторних батарей та цілих акумуляторних систем (аерозоль).


Властивості продукту та переваги:

Швидкодіючий: діє миттєво.

Сильне очищення: ефективно очищає і видаляє бруд та жири, такі як мастильні матеріали та масла.

Антикорозійний: розчиняє і видаляє корозію, одночасно захищаючи від неї; затримує майбутні корозійні процеси (створює антикорозійну захисну плівку).

Нейтралізує кислоти: має у своєму складі компоненти, які нейтралізують кислотні протікання в акумуля-торі.

Продовжує термін служби акумуляторів: запобігає передчасному розрядженню акумуляторів і підтримує ефективний контакт між клемами акумуляторів та клемами електричних кабелів.

Має індикатор витоку акумуляторної кислоти: завдяки зміні кольору з жовтого на червоний, показує місця, де є протікання кислоти і місця, де необхідно усунути кислотні залишки.

Не пошкоджує поверхні: безпечний по відношенню до більшості матеріалів, з яких зроблені елементи акумуляторів, таких як: акумуляторні кабелі, гумові оболонки або штучні матеріали (пластмаси).

Простий у застосуванні: достатньо обприскати, щоб видалити небажані забруднення, а потім змити водою.


Застосування/спосіб використання

Перед застосуванням необхідно сильно струснути, потім розпилити на затискачі і клеми акумуляторів та на кабелі акумуляторів, а також на ті поверхні, де може виникнути корозія і де є сліди кислоти. Потім необхідно почекати від 3 до 5 хвилин. Якщо є витік кислоти, то піна BATTERY CARE, яка була жовтою, змінить свій колір на червоний. На завершення необхідно витерти сухою ганчіркою або змити бруд і корозійні утворення водою.

BATTERY CARE відмінно підходить до використання на всіх акумуляторних батареях: легкові автомобілі, вантажівки, мотоцикли, авіаційні та суднові акумулятори, тягачі, трактори, навантажувачі, а також на генераторах.


Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

BELT GRIP Протиковзкий засіб для всіх типів ременів. BELT GRIP проникає в приводні ремені ..

BATTERY CARE NEW AERO