You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

X–SCALE

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: X–SCALE
  • Наявність:


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

X–SCALE 

Рідкий, безпечний миючий засіб, видаляє камінь, з показником рН.

X–SCALE – безпечний засіб, призначений для контрольованого очищення і видалення окалини з систем різних типів, в тому числі теплообмінників.


Властивості продукту та переваги:

Безпечний: не містить хлоровмісних кислот, в результаті цього є безпечний для всіх видів металу і ущільнень (за винятком оцинкованих поверхонь). Завдяки своїй безпеці у використанні його можна залишати в системі навіть до 24 годин. Містить інгібітори корозії, які захищають металеві поверхні під час очищення.

Комплексний і універсальний: швидко і ефективно розчиняє і видаляє накип в котлах, оксиди заліза, корозію, водорості та інші мінеральні відкладення. Ідеально підходить для очищення теплообмінників, котлів, парогенераторів, конденсаційних труб, парових котлів, закритих водяних контурів, пластинчастих теплообмінників, а також всіх видів складних систем, де наростання і накопичення каменю є проблемою. 

Знижує виробничі витрати: видаляючи накопичені в системах відкладення, без необхідності демонтажу і вартісного простою, тим самим зумовлює підвищення ефективності теплообміну, що зменшує втрати енергоносія.

Моніторинг видалення накипу: містить індикатор рН, завдяки якому можна легко і безпечно контролювати ефективність промивання і очищення засобу.

Дуже ефективний: 1 кг засобу видаляє 1 кг котлового накипу, на відміну від хлоровмісних кислот, які майже в 3 рази менш ефективні і більш небезпечні.


Застосування/спосіб використання

1. Злити систему і промити теплообмінник чистою водою. Спробувати видалити шлам і відкладення з дна.

2. Засіб X–SCALE розбавити у воді у відповідності з таблицею, зазначеною нижче:

Котли опалення і системи охолодження двигуна - 1:10

Системи конденсації пари в холодильниках - 1:10

Системи гарячої води - від 1:15 до 1:20

Теплообмінники, башти охолодження і випаровування - від 1:15 до 1:20

Контури опалення - від 1:35 до 1:50

3. Заповнити систему розчином.

4. Дати розчину поциркулювати в системі впродовж 1–3 годин в залежності від товщини каменю. Якщо необхідно скоротити час очистки, то підтримувати воду в системі в діапазоні температур від +40°С до +50°С.

5. Контролювати ефективність очищення, дивлячись на колір розчину (коли колір змінюється від червоного до синього, розчин втрачає ефективність, відповідно необхідно заповнити систему новим розчином). Якщо після повторного наповнення системи препаратом розчин зберігає червоний колір впродовж 20–40 хвилин, це означає, що видалення каменю є повним і завершеним.

6. Після завершення процесу видалення каменю прокачати систему чистою водою до того моменту, доки вода, що виходить, не буде чистою.


Активні інгредієнти:

Неорганічні кислоти

Органічні кислоти

Інгібітори корозії

Миючі добавки


УВАГА: Необхідно мати на увазі, що видалення котлового каменю або шламу, що виникли в результаті корозії може зумовити пошкодження оцинкованих покриттів або перфорацію трубопроводів, що може стати причиною протікання. Виробник препарату не несе відповідальності за пошкодження, яке з’явилось раніше. Завжди необхідно перевіряти перед застосуванням, що цей або будь–який інший препарат, призначений для догляду за обладнанням, відповідає інструкціям виробника.

ХІМІЧНІ ТА ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Форма рідина
Колір червоний
Запах без запаху
Щільність при 20 ° C ± 1,4 кг / л
Розчинність у воді розчинний
Значення рН при 20 ° C < 1

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

SX 11 Безпечний очищувач від накипу з колірним кодуванням. Властивості продукту та переваг..

X–SCALE