You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NEW PLUS

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: NEW PLUS
  • Наявність: Є в наявності


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

NEW PLUS

Шампунь для машин, чистить і воскує одночасно.


Властивості продукту та переваги:

Швидкодіючий: швидко видаляє бруд, масло, жир, бензинові плями, дорожню плівку і комах, не завдаючи шкоди будь–якій поверхні.

Захищає: автомобільний очищувач на основі акрилу, який залишає захисний молекулярний шар. Спеціальний віск в засобі залишає жорстке та пружне воскове покриття, надає гарний вигляд поверхні і забезпечує ретельний захист від усіх форм забруднення, включаючи солі. Захищає лак автомобіля від подряпин та залишає блискучу поверхню. Не пошкоджує хром, гуму, скло або фарбу. Бездоганний результат, навіть без витирання насухо.

Універсальний: може використовуватися з всіма типами інструментів та обладнання для очистки. Може розводитись в м'якій або жорсткій воді.

Біорозкладний: засіб повністю біорозкладний і не має шкідливого впливу на природні бактерії в каналізації або відстійниках.

Економить час: швидкий, простий та економічний у використанні.


Застосування/спосіб використання

Застосовується для автомобілів, вантажних автомобілів, автобусів, таксі, сільськогосподарської техніки, легких спортивних літаків та інших транспортних засобів. Дуже зручно використовувати ZEP FOAMATIC SUPER при роботі із засобом NEW PLUS.

Якщо ZEP FOAMATIC SUPER не використовується, тоді змішати 15 см3 продукту з 1 л води. Далі застосувати розчин на весь автомобіль. Промити і потім витерти м’якою тканиною поверхню авто, щоб досягти блиску. Якщо не застосовується віск або інша захисна обробка, то не обов'язково розтирати транспортний засіб тканиною (головне не дати йому висохнути самому під прямими сонячними променями).

УВАГА: Концентрат: використовується в розведеному вигляді до 15 мл на 1л води.

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

NEW PLUS