You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ZEPTABS EVO

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: ZEPTABS EVO
  • Наявність:


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

ZEPTABS EVO 

Таблетки для санації (дезінфекції) і дренажу кондиціонерів та боротьби з бактеріями Legionella Рneumophilia, Staphylococcus Aureus (золотистий стафілокок) і Pseudomonas Aeruginosa (синьогнійна паличка), працюють ефективно протягом усього сезону кондиціонування.


Властивості продукту та переваги:

Три в одному: містить у собі дезінфекуючу речовину, засоби для чищення та інгібітори корозії, а це означає, що один продукт забирає необхідність використання декількох окремих препаратів, необхідних для комплексної обробки всієї системи кондиціонування повітря.

Простота використання: він містить один блістер з 2-ма таблетками, де перша починає працювати одразу ж після розміщення блістера на необхідній поверхні, а друга таблетка, закладена у губчастий матеріал, надає постійне і довгострокове дозування препарату, що таким чином, розповсюджує свою дію на весь період кондиціонування протягом 5, 6 місяців.

Спеціальна воскова формула: завдяки спеціально розробленій формулі воску, поступово вивільняє активні інгредієнти та значно підвищує ефективність дезінфікуючого препарату.

Виняткова універсальність та ефективність: дуже ефективно контролює ріст бактерій і водоростей, які утворюють скупчення у вигляді грудок, що може призвести до блокувань в системах кондиціонування повітря. Універсальність ZEPTABS EVO полягає в його ефективності проти декількох типів дуже небезпечних для людини штамів бактерій, таких як Staphylococcus Aureus (золотистий стафілокок), Pseudomonas Aeruginosa (синьогнійна паличка) та дуже розповсюджений і небезпечний штам Legionella Pneumophilia (протестувано відповідно до UNI EN 1040:2005).


Застосування/спосіб використання

ZEPTABS EVO необхідно вийняти із пластикової упаковки, далі ви повинні розділити ці два блістери по спеціальній лінії розрізу, що розташована на упакуванні. Помістіть один блістер на плоску поверхню, а потім, за допомогою великого пальця, щільно притисніть нижню частину блістеру, в такий спосіб активуючи роботу продукта (дивіться фото).

Далі помістіть, підготовлений вищеописаним чином блістер на піддон кондиціонера губками донизу, щоб дозволити водяному конденсату проникати в таблетки, що містять активні інгредієнти та відповідають за ефективність продукту. 

В цей час, продукт починає діяти. Блістер із 2-ма таблетками ефективний для котушок радіаторів терміном від 5 до 6 місяців (на сезон кондиціонування).


Примітка: ZEPTABS EVO може використовуватись на будь-якому типі матеріалу, з якого виготовляються системи кондиціонування повітря, в тому числі і на легких сплавах.

ХІМІЧНІ ТА ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Форма тверда воскоподібна речовина
Колір жовтий
Розчинність у воді розчинний
Упаковка блістер у прозорому пластику
Розмір таблетки, мм 17,6(Д)х4,5(Ш)х1,7(В)

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

ZEPVENTURE ORIGINAL AERO Піна в аерозолі для очищення кондиціонерів.ZEPVENTURE є суміш речовин,..

ZEPTABS EVO