You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ZEP 65 AERO

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: ZEP 65 AERO
  • Наявність: Є в наявності


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

ZEP 65 AERO

Натуральний багатоцільовий розчинник у вигляді піни.

ZEP 65 AERO є розчинником на основі натуральних інгредієнтів з цитрусових, призначеним для видалення важких фракцій промислових забруднень з механічних пристроїв з винятковою ефективністю очищення, в порівнянні із такими ж розчинниками на нафтових похідних.


Властивості продукту та переваги:

Безпека: винятково екологічно–безпечний розчинник, створений, в основному, на натуральних компонентах цитрусових , крім того – не містить нафтових дистилятів, хлорованих розчинників і бутилових фракцій.

Не руйнує озонову оболонку Землі: як розчинник для очищення механічних пристроїв, може бути використаний в необмеженій кількості, оскільки не містить в своєму складі речовин, що руйнують озоновий шар Землі (VOC).

Ефективна дія: випускається у вигляді піни, що підвищує його ефективність щодо розчинення і видалення стійких мастил і ма- сел з механічних пристроїв. Не спричиняє корозії металів і є безпечний для більшості пластмас. Також відмінно підходить для використання на керамочерепиці, порцеляні, нержавіючій сталі, вінілі і алюмінії.

Приємний запах: залишає по собі приємний свіжий аромат цитрусових на відміну від запахів, присутніх в нафтових розчинниках.


Застосування/спосіб використання

ZEP 65, як безпечний розчинник, ідеально підходить для видалення важких фракцій виробничих забруднень, бітуму, смоли, промислових клеїв та покриттів, гумових слідів на промислових бетонних підлогах.

Призначений для використання на авіаційних виробничих підприємствах, в компаніях, що займаються ремонтом доріг,  втомобільних майстернях, клінінгових компаніях, відділах технічного обслуговування в промисловості, в друкарнях, на підприємствах по виробництву промислового обладнання, в автомобільній промисловості, також в складській та офісній інфраструктурі і т. д.

Розпилити на необхідну поверхню, з’явиться густа швидко зникаюча піна. Далі витерти ганчіркою розчинені речовини. Якщо поверхня надалі знаходиться в контакті із продуктами харчування, тоді після очистки її необхідно змити додатково водою.


УВАГА: Перед використанням засобу на пофарбованих та пластикових поверхнях завжди необхідно проводити попередній тест на непомітній ділянці поверхні, і витирати її якомога швидше та змивати краще.

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

AQUA SOJAБезпечний, універсальний, промисловий засіб для обезжирення на основі сої.AQUA SOJA це мало..

Доступні варіанти

POLYNET A Дуже сильний миючий і знежирюючий засіб, безпечний для харчової промисловості.Миючий ..

Доступні варіанти

SUPER KLEAN Універсальний, багатофункційний, екологічно безпечний знежирювач.SUPER KLEAN є миюч..

Доступні варіанти

EXTRA Концентрований промисловий очищувач підлоги.Властивості продукту та переваги:Очищає багат..

ZEP 65 AERO