You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SNONEIGE

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: SNONEIGE
  • Наявність: Є в наявності


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

SNONEIGE 

Безпечний засіб, що сприяє швидкому таненню снігу і льоду на будь-якій поверхні.


Властивості продукту та переваги:

Швидка дія: є потужним засобом, що зумовлює швидке танення льоду навіть в декілька нашарувань. Засіб готовий до використання.

Гігроскопічний ефект: абсорбує вологу, а також воду з ґрунту і повітря завдяки ефекту внутрішнього поглинання.

Ефект розморожування: використаний один раз, запобігає повторному формуванню обмерзання на тротуарах, підлогах, злітно–посадкових смугах, в морозильних камерах і т.д. Ефективний до температури –28°С.

Безпечний для бетону і рослинності: не пошкоджує старі бетонні поверхні і не становить загрози для рослинності, на відміну від конкуруючих продуктів.

Безпечний для металу: містить спеціальні компоненти, які інгібують корозійні процеси для сталі та алюмінію, забезпечуючи таким чином захист від корозії залізничних колій, перемикачів, мостів, механічних частин, електричних дротів і т. д.


Застосування/спосіб використання

SNONEIGE є прекрасним засобом для заводів, виробничих цехів, аеропортів, шкіл, шахт, господарств з утримання доріг та тротуарів і т.д. Містить два типи активних компонентів – органічні спирти та інгібітори корозії.

SNONEIGE необхідно зберігати в сухому місці, в щільно закритій тарі. Використовувати захисні рукавиці під час розподілення продукту вручну. 

На кожні 50 м2 необхідно використовувати від 0,5 кг до 2 кг засобу SNONEIGE. Ділити продукт на необхідні дози необхідно попередньо (до моменту використання або безпосередньо перед використанням).


ХІМІЧНІ ТА ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Форма гранули (1–3 мм)
Колір рожевий/білий
Запах без запаху
Щільність при 20 ° C 1,1 кг/дм3
Розчинність у воді розчинний

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

SNONEIGE