You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NATURA SPLASH

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: NATURA SPLASH
  • Наявність: Є в наявності


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

NATURA SPLASH 

Біологічний очисник, що усуває запахи.

Високоефективний очисник для всіх поверхонь санітарно–технічного обладнання, який усуває неприємні запахи сечі і екскрементів.


Властивості продукту та переваги:

Для всіх санітарних поверхонь: підлоги, раковини, стіни, душові, ванни, дзеркала, вікна, унітази,  нержавіючі, хромові, мармурові, полімерні, керамічні та акрилові поверхні. Запобігає запаху та засміченню каналізації і стоків.

Містить спеціальну бактерію: подовжує очисну дію, утворюючи біобар’єр, який згодом полегшує наступне прибирання, забезпечує глибоке очищення (включаючи пористі та нерівні поверхні).

Прекрасний очисник: містить активні ферментативні екстракти, що забезпечує миттєву біологічну очистку, та високу обезжирюючу дію завдяки ПАР.

Економний: використовувати в розчині від 1 до 3 %, не потребує змивання, що зберігає час та кошти.

Нейтральний рН: не їдкий до поверхонь. 

Не пошкоджує натуральних волокон, надовго залишаючи їх чистими та без запаху.

Безпечний: екологічно чисті бактерії. Засіб не містить генно–модифікованих бактерій, також розчинників, кислот або лугів. Не горючий.


Застосування/спосіб використання

Містить спеціальні бактеріальні культури, що усувають запахи органічного походження, створюючи біологічний шар, який полегшує наступні очистки. Ідеально підходить для очищення санітарних установок в промисловості, використання в закладах харчування (ресторани, кафе, фаст фуди) та різноманітних структурах – рецепшини, бізнесцентри, школи, табори, басейни, спортзали, аеропорти, термінали і т.д.

Очищення поверхонь:

розбавити засіб NATURA SPLASH з теплою водою (до +40°C) в співвідношенні 1% у ємкості (відро, розприскувач, пістолет–розприскувач). Нанести на поверхню і протерти/промити її ганчіркою, щіткою або губкою.

Миття підлоги:

розбавити NATURA SPLASH з теплою водою (до +40°C) в співвідношенні від 1% до 3%. Помити підлогу розчином за допомогою швабри та протерти. Залишити подіяти на 5 хвилин, далі зібрати шваброю надлишкову воду. Не змивати.


УВАГА: Після миття, вилити рештки рідини з відра в зливний отвір, для додаткової очистки стоку. Щоб забезпечити точне розведення, рекомендуємо скористатись автоматичним дозатором. Не можна розбавляти засіб більш, ніж за 48 годин наперед. Потрібно розбавляти необхідну кількість на весь день.

Не змішувати з кислими, лужними та дезінфікучими речовинами.

ХІМІЧНІ ТА ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Форма рідина
Колір голубий
Запах м'ятний
Щільність при 20 ° C 1,005–1,010г/см3
Значення рН при 20 ° C 7,5–8,5
Біорозкладність 95%

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

NATURA SPLASH