You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NATURA CUISINE

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: NATURA CUISINE
  • Наявність: Є в наявності


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

NATURA CUISINE 


Біологічний миючий засіб для видалення органічних жирів з підлог.

NATURA CUISINE це високоефективний миючий, знежирюючий засіб для підлоги, який містить активні ферментні екстракти для глибокого очищення.


Властивості продукту та переваги:

Потужна дія: миттєва біологічна очистка та високий знежирюючий ефект, глибоке очищення пористих та нерівних поверхонь, видаляє жири, органічні відходи і неприємні запахи.

Біологічне очищення: містить спеціальні бактерії: біологічна дія спеціальних бактерій продовжує переробку залишків плям від масел, жирів, складних білків і крохмалів, утворюючи біошар, який полегшує наступне миття, та усуває запахи органічного походження.

Безпечна поверхня підлоги: підлога є менш слизькою після миття.

Економний: не потребує змивання, що зберігає час і гроші.

Безпечний: нейтральний рН: не їдкий до поверхонь. Не пошкоджує натуральних волокон, які залишаються чистими довше та без запаху. Бактерії продукту є екологічно чистими. Продукт не містить генно–модифікованих бактерій, розчинників, кислот, лугів. Не легкозаймистий. 

Екологічний: продукт більше ніж на 95% біорозкладний. Не має неприємних запахів. Запобігає випарам та запахам з водостоків та дренажів.


Застосування

NATURA CUISINE є особливо ефективним для миття важкодоступних областей поверхонь, таких як шви і ділянки зливів. Ефективний на більшості поверхнях, таких як дерево, плитка, кераміка, мозаїка: зменшує кількість продуктів, які б потрібно було придбати для миття підлоги до ідеального блиску. 

Найкраще використовувати для жировловлювачів: бактерія, яка міститься в продукті продовжує обробку жирів, масел, та крохмалю в жировловлювачах, навіть після його утилізації/зливу в систему відводу.

Може використовуватись в ресторанах, барах, кафе, басейнах, спортивних залах, ТРЦ, їдальнях, шкільних кухнях, аеропортах і т.д.


СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ:

Розбавте NATURA CUISINE в теплій воді в співвідношенні від 1% до 2% (при температурі до +40⁰С). Для точного розбавляння, рекомендовано використовувати автоматичний дозатор ZEP. Не можна залишати в розбавленому стані більш ніж на 48 годин без використання. Найкраще розбавляти необхідну кількість на цілий день. Нанести розчин на підлогу за допомогою швабри/ганчірки та повитирати. Не змивати. Після прибирання, вилити вміст відра в зливний отвір, це також допоможе прочистити жировловлювач.


УВАГА: Не змішуйте з кислими, лужними та дезінфікуючими засобами. Цей засіб може використовуватись тільки на підлогах. 

ХІМІЧНІ ТА ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Форма рідина
Колір зелений
Запах цитрусовий
Щільність при 20 ° C 1,005 г/см3
Значення рН при 20 ° C 7,5–8,5

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

NATURA CUISINE