You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ZEP 45 NEW AERO

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: ZEP 45 NEW AERO
  • Наявність: Є в наявності


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

ZEP 45 NEW AERO

Багатофункційне мастило із надзвичайними властивостями змащення (в аерозолі).

ZEP 45 NEW AERO це революційне мастило в аерозолі з високими показниками очищення і проникнення. Продукт містить Tefl on® і Vydax® (PTFE), які є зареєстрованими торговими марками компанії DuPont і використовуються згідно з ліцензією ZEP®Manufacturing.


Властивості продукту та переваги:

Швидке проникнення: послаблює заіржавілі та заклинені з'єднання спричинені корозією, стиранням і дією деяких типів змазок, а також виробничих забруднень.

Висока стійкість і відмінне змащування: містить передову формулу вміло підготовленої суміші з мікрочастинками Tefl on® і Vydax®, яка створює найбільш слизьку субстанцію в світі.

Довготривала дія: плавно зменшує тертя, знос і температуру працюючого вузла, а також створює постійне, стійке до стирання покриття, яке змащує і захищає всі рухомі частини.

Антикорозійний: утворює антикорозійну плівку, яка подовжує термін служби працюючих механізмів, а також скорочує час і витрати на обслуговування.

Сильне знежирення: підготовлює поверхню для технічного обслуговування і ремонту перед її ретельним та ефективним очищенням.

Широкий діапазон робочих температур: в якості мастильного покриття, працює в дуже широкому діапазоні температур від –55°С до +246°C.


Застосування/спосіб використання

ZEP 45 – це прекрасний засіб для відпускання заіржавілих і заклинених гвинтів та з'єднань. Має відмінні змащувальні властивості щодо застосування до всіх рухомих, циліндричних і обертових поверхонь. Радикально зменшує тертя. Ідеально підходить для застосування в промислових і автомобільних ремонтних майстернях, на виробничих підприємствах, в оргтехніці і т.д.

ZEP 45 є на 50% сильнішим, ніж аналогічні продукти на ринку що використовуються для застосування в цій сфері.

Струсити балончик перед використанням. Розпилити на заморожену або кородовану поверхню із відстані приблизно 20 см. При сильній корозії спочатку очистити від бруду та іржі.

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

ZEP 45 NEW AERO