You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ZEP 45 LIQUID

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: ZEP 45 LIQUID
  • Наявність:


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

ZEP 45 LIQUID

Революційне мастило з високими властивостями очищення і проникнення.

Продукт містить Tefl on® і Vydax®. Tefl on® і Vydax® є зареєстрованими торговельними марками компанії DuPont і використовуються згідно з ліцензією ZEP®Manufacturing.


Властивості продукту та переваги:

Швидке проникнення: відпускає заклинені з'єднання утворені внаслідок корозії, стирання і впливу певних типів мастильних матеріалів, а також виробничих забруднень.

Стійке, із відмінними змащувальними властивостями: завдяки вдосконаленій формулі вміло підготовленої суміші з мікрочастин- ками Tefl on® і Vydax® створює надзвичайно слизьку субстанцію.

Довготривалий ефект: плавно зменшує тертя, стирання і температуру працюючого вузла, а також створює постійну, стійку до стирання оболонку, яке змащує і захищає всі рухомі частини.

Антикорозійність: утворює плівку , яка захищає від корозії, тим самим подовжуючи термін служби працюючого обладнання, а також скорочує час та витрати на обслуговування.

Сильне знежирення: ретельно і ефективно очищає поверхні при підготовці їх до ремонтних робіт.

Широкий діапазон робочих температур: в якості мастильного покриття, працює в дуже широкому діапазоні температур від –55°С до +246°C.


Застосування/спосіб використання

ZEP 45 LIQUID – це прекрасний засіб для відпускання заіржавілих і заклинених гвинтів та з'єднань. Має відмінні змащувальні властивості щодо застосування до всіх рухомих, циліндричних і обертових поверхонь. Радикально зменшує тертя.

Ідеальний до застосування в промислових і автомобільних ремонтних майстернях, на виробничих підприємствах , оргтехніки і т. д.

Є на 50% сильніший, ніж аналогічні продукти на ринку в цьому діапазоні застосувань.

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

ZEP 45 LIQUID