You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ZEP 45 DUAL FORCE

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: ZEP 45 DUAL FORCE
  • Наявність: Є в наявності


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей


ZEP 45 DUAL FORCE

Це продукт преміум класу, який має дуже добру здатність до проникнення і змащення.

Він належить до найновішої генерації продуктів, що змащують і послаблюють заклинення. Займає перше місце одночасно в області змащування, захисту та розблокування заклинених з’єднань.


Властивості продукту та переваги:

Миттєве проникнення: швидко проникає, розблоковуючи заклинення деталей і елементів машин, що виникають в результаті зносу (наприклад, через тертя), корозії і накопичення бруду і мастил/жирів.

Унікальна формула продукту: завдяки вмісту мікрочастинок PTFE (політетрафторетилену) став багатофункціональним продуктом найновішої генерації який: змащує, захищає від корозії, захищає від зносу, проникає і розблоковує заклинення.

Захищає від зносу: завдяки присутності PTFE збільшує силу своєї дії, продовжуючи час життя всіх механічних компонентів, до яких даний продукт застосовується. Завдяки цьому зменшується кількість ремонтів і, відповідно, кошти , що виділяються на утримання механізмів у належному стані.

Не містить силікону: не містить силікону, завдяки чому він може використовуватись в місцях, де не можна застосовувати продукцію із вмістом силікону, наприклад, в місцях пов’язаних із проведенням робіт по фарбуванню або лакуванню.

Дуже низький вміст VOC (летючі органічні сполуки): розроблений згідно з останніми європейськими правилами про викиди летючих органічних сполук (VOC), тому в даний момент є одним з найбезпечніших продуктів цієї категорії на ринку.

Майже без запаху: проведені тести показали, що даний продукт характеризується мінімальним запахом серед інших продуктів цієї самої категорії.


Застосування/спосіб використання

ZEP 45 DUAL FORCE рекомендується використовувати при всіх монтажних та демонтажних роботах для обладнання і машин на підприємствах, в автомайстернях. Підвищує швидкість та ефективність монтажу і захищає від подальшого виникнення корозії.

Перед використанням слід струснути балон, а потім вибрати спосіб необхідного розпилення. Можна використовувати безпосереднє розпилення з балону або застосувати подовжуючу трубку для зручності використання чи доступу у важкодоступні місця. Розпилення слід проводити з відстані приблизно 20 см від поверхні. На поверхнях із сильною корозією слід спочатку застосовувати продукт, далі очистити іржу щіткою, а потім знову нанести засіб вже для тривалого захисту.


УВАГА: Продукт можна застосовувати на всі види сталі. В разі застосування на пластикові поверхні слід спочатку протестувати засіб на непомітній ділянці. Зберігати при температурах між +5°C і +30°C. Коливання температури навколишнього середовища може впливати на продуктивність продукту.


Містить тільки 15% летючих органічних сполук (VOC) . Цей відсоток є значно нижчим від лімітів, визначених в нинішніх європейських положеннях щодо присутності летючих органічних сполук в хімічних продуктах.

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

RUST KO AEROРозблоковуючий засіб з ефектом термічного шоку.RUST KO AERO - засіб на основі дисульфіду..

SUPER PENETRANT NEW AEROАерозольний проникаючий і відпускаючий засіб.SUPER PENETRANT AERO – бездоган..

WATELEC AERO Засіб для видалення вологи і води з електроприладів.WATELEC – чудовий засіб для ти..

ZEP 70 AERO Надзвичайно безпечне, універсальне мастило в аерозолі на основі сої.ZEP 70 AERO над..

ZEP 45 DUAL FORCE