You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SOJA RESPONSE LIQUID

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: SOJA RESPONSE LIQUID
  • Наявність:


Доступні варіанти


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

SOJA RESPONSE LIQUID 

Промисловий знежирювач, розчинник на основі сої.

SOJA RESPONSE LIQUID – це супербезпечний розчинник, набагато безпечніший, ніж інші розчинники для знежирювання. Нова генерація знежирювачів на основі сої, створена з натуральних, сильно діючих поверхнево–активних речовин (ПАР) – сурфактантів з біодеградацією та емульсії. Не містить d–лімонену, сполук нафти і хлорованих розчинів.


Властивості продукту та переваги:

Висока ефективність знежирення: це розчинник з максимальним коефіцієнтом проникнення, навіть у випадку дуже обмеженого простору (промивка у щілинах). Швидко випаровується і одночасно ефективно знежирює.

Революційний розчинник: розчиняє мастила і масла, що важко виводяться, так само ефективно, як це роблять розчинники на основі хлору і нафти.

Біорозкладний: складається із природніх соєвих розчинників швидкого розкладання і біорозкладних поверхнево–активних речовин.

Сумісний з VOC: VOC (VOLATILE ORGANIC COMPOUND) – летючі органічні речовини. Продукт відповідає державним та федеральним вимогам (США) із врегулювання VOC.

Безпека застосування: не спричиняє корозії металів, безпечний для більшості штучних матеріалів.

Приємний запах: має легкий приємний природний аромат.

Змивається водою: не залишає ніяких слідів.

Економний: розбавляється водою у співвідношенні навіть 1:20.


Застосування/спосіб використання

SOJA RESPONSE – це ідеальний засіб для очищення і знежирення забруднених маслами машин і механізмів поверхонь. Швидко та ефективно видаляє жири, мастила, масла, смолу, асфальт, захисні покриття і органічні забруднення. 

Через те, що даний засіб є екологічно чистим, його можна застосовувати для очищення харчових виробничих ліній, в ресторанах і кафетеріях, в навчальних закладах, готелях, мотелях, хостелах, на швейних фабриках, для клінінгових компаній і т.д.

Ефективно видаляє залишки клею.

Знежирення бетонних підлог і обладнання: Можна застосовувати в нерозбавленому вигляді або розведеним до 60 грам на галон (15 грам на 3,75 літра), в залежності від ступеня і характеру забруднення. Нанесіть продукт на поверхню, що підлягає очищенню, і розітріть за допомогою щітки або підлогомиючої машини на низькій швидкості. Ретельно промийте водою. Зберіть утворення шваброю із віджиманням або вакуумною щіткою.

Видалення клею: Застосувати нерозбавлений засіб на область, з якої потрібно видалити клей. Залишати поверхню вологою протягом 10–15 хвилин і потерти при необхідності задля видалення залишків клею. Ретельно промити водою.


УВАГА: Може призвести до пошкодження деяких пластиків, гуми і/або пофарбованих поверхонь. Тому рекомендується випробувати засіб на непомітній ділянці перед загальним використанням. 

ХІМІЧНІ ТА ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Форма рідина
Колір прозорий, світло-жовтий
Запах приємний
Температура спалаху > +93°C

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

AQUA SOJAБезпечний, універсальний, промисловий засіб для обезжирення на основі сої.AQUA SOJA це мало..

BIG ORANGE NEW AEROНатуральний супер–безпечний очисний засіб (аерозоль).BIG ORANGE AERO є абсолютно ..

BIG ORANGE LIQUID NEWРідкий, натуральний супербезпечний розчинник/очисник.BIG ORANGE є абсолютно без..

SOJA RESPONSE AERO Промисловий знежирювач, розчинник на основі сої (аерозоль).SOJA RESPONSE AER..

SOJA RESPONSE LIQUID