You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

RIBBON 19

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: RIBBON 19
  • Наявність:


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

RIBBON 19 

Захисна ізоляційна стрічка, ремонтна стрічка (з ефектом самовулканізації).


Властивості продукту та переваги:

Легкість, швидкість і простота використання: швидкий і простий у використанні, самосклейка, не вимагає використання клейкої стрічки, гарячого повітря або хімічних препаратів. Відразу миттєва реакція після вулканізації.

Багатозадачність: ізоляція і захист з’єднань електричних кабелів, групування кабелів, захист металевих шин від корозії і окислення, ремонтує лінії змінного струму, тимчасово ремонтує трубки охолодження, витоки опалювальних ліній, вихлопні труби транспортних засобів.

Стійкість: стійкість до УФ–випромінювання, озону, старіння і води, високої напруги (електрична ізоляція до 46000 Вольт).

Еластичність: дуже еластична, щільно прилягає до різних діаметрів, при одночасному ремонті елементів з різними діаметрами (наприклад, труби і їх з'єднання).


Застосування/спосіб використання

Можливо герметизувати протікання рідини в системі, в разі низького тиску. Легко застосовувати навіть до труб у важкодоступних місцях, наприклад, уздовж стін і/або на рівні землі, завдяки стійкості стрічки до налипання на неї бруду, коли вона намотана навколо труби.

Використовується також для ізоляції від високої напруги електричних кабелів та електротехнічних пристроїв (термінали, викрутки, плоскогубці і т.д.).


Інструкція з використання:

Очистити основу, видалити захисну смужку, розтягнути стрічку так, щоб вона звузилася до 2/3 від її початкової ширини, і обернути її навколо труби або кабелю, таким чином, щоб вона перекривала половину попереднього витка. Якщо ремонтується протікання, потрібно почати обмотувати стрічку в декількох сантиметрах від точки витоку і закінчити мотати на кілька сантиметрів після нього. Стрічка одразу  починає вулканізуватись і цей процес зупиняється після 2–х годин.

ХІМІЧНІ ТА ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Характеристики 10м (довжина) х 19мм (ширина)
Матеріал Поліізобутилен, армований поліетилен
Товщина 0,5мм
Шокове навантаження 2 МН/м2
Розтягування на розрив До 600%
Абсорбційна здатність 0,4%
Стійкість до температур Від –40°C до +90°C
Питома електрична стійкість 46000В до товщини 1мм

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

DETECGAZ Виявляє витоки всіх типів газів, включаючи горючий газ і газ під низьким тиском. ..

RIBBON 19