You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PRESTO HFE AERO

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: PRESTO HFE AERO
  • Наявність:


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

PRESTO HFE AERO 

PRESTO HFE AERO є надзвичайно безпечним, негорючим, очисним і аерозольним засобом для електричного і електронного обладнання та механічних частин із надзвичайною силою очищення і знежирення. Спеціальна формула для знежирення з швидким випаровуванням, робить його повністю безпечним для людини і навколишнього середовища.


Властивості продукту та переваги:

Швидко випаровується і не залишає слідів: швидко випаровується з поверхні, що очищується, в результаті чого електронні компоненти, електричні і механічні деталі, залишаються без будь–яких слідів на поверхні.

Ефективний: завдяки низькому поверхневому натягу і малій в’язкості проникає всередину, видаляючи забруднення, ефективно очищає елементи електричних і електронних пристроїв, без необхідності демонтажу.

Безпечний для поверхонь: безпечний для більшості пластмас, металів, фарбових, гумових, силіконових, епоксидних, паперових та інших покриттів. Не пошкоджує лаків, що використовуються для ізоляції. 

Не спричиняє корозії: містить компоненти, які запобігають утворенню корозії на металевих поверхнях. Є непровідним для електроструму і безпечним для чутливих поверхонь.

Негорючий і безпечний для людини і навколишнього середовища: є повністю негорючий і завдяки своєму хімічному складу є абсолютно безпечним для людини і навколишнього середовища.  

Високі діелектричні властивості: характеризується високою діелектричною стійкістю 13 800 В.

Можна використовувати під напругою: може використовуватись на обладнанні та пристроях, що знаходяться під електричною напругою до 240 В.


Застосування/спосіб використання

PRESTO HFE AERO є ефективним засобом для очищення і знежирення на основі спеціальної формули знежирення з швидким випаровуванням, що ідеально підходить для очищення і знежирення електроніки, електрики, в тому числі електричних ланок, розподільних щитів, контактних коробок, вимірювальних приладів, електродвигунів, вимикачів, перемикачів, індикаторів, акумуляторів, трансформаторів і автомобільних комутаторів, електронних систем і механічних деталей та інших подібних елементів. 


ЗАГАЛЬНА ОЧИСТКА 

1. Розпилити засіб PRESTO HFE на попередньо очищену поверхню з відстані 30 см до тих пір, поки продукт не почне стікати.

2. Виконувати короткотривалі ”змивання” поверхні, оскільки продукт дуже швидко випаровується, тим самим охолоджуючи очищені поверхні, що може призвести до утворення конденсату.


УВАГА: При розпиленні на поверхню продукт може викликати конденсацію вологи.

ХІМІЧНІ ТА ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Форма аерозоль
Колір без кольору
Запах слабкий, ніжний
У відповідності зі стандартом Boeing D6–17487
Наповнювач балончика HFA 134a

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

I.D. RED NEW AEROI.D. RED – аерозольний миючий і знежирюючий засіб для електричного обладнання зі сп..

Доступні варіанти

DYNA 680 T2 Знежирюючий розчинник.Відповідає специфікації MIL-PRF-680 Type II. Властивості..

Доступні варіанти

DYNA 143 Знежирюючий розчинник для використання в очисниках деталей. Властивості продукту ..

PRESTO HFE AERO