You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PAROXIDE

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: PAROXIDE
  • Наявність: Є в наявності


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

PAROXIDE

Полімерна композиція, яка зв'язує іржу.

PAROXIDE – це формула, що характеризується сильною проникаючою дією, одночасно і пов'язує іржу, і захищає поверхні, також дає можливість готувати іржаву поверхню до фарбування без піскоструйної обробки, шліфування або зачистки дротяними щітками, залишаючи захисний полімерний шар на металевій поверхні.


Властивості продукту та переваги:

Зв'язує іржу: хімічно перетворює іржу в захисний шар, позбавлений вологи та оберігаючий поверхні від окислення і руйнування.

Глибоке проникнення: дуже швидко і глибоко проникає в заіржавілі поверхні, аж до границі іржі та непошкодженої структури металу, що дозволяє утворення ефективної полімерної оболонки, яка захищає від повторного окислення.

Сумісний із пофарбованими покриттями: засіб сама по собі представляє одночасно і ідеальний праймер  (ґрунтовка), і поверхневий захист, відповідно він може бути пофарбований більшістю фарб, що призначені для фарбування поверхонь без спеціальних приготувань.

Зменшує витрати і трудомісткість: не вимагає перед застосуванням дорогої і трудомісткої підготовки, такої як, наприклад: піскоструйна обробка, шліфування, травлення і зачистка. Повністю полімеризує іржу і захищає метал від подальшої корозії.

Водостійкий: може наноситися навіть на вологу і не підготовлену поверхню.

Безпечний: не містить фосфор– та хлоровмісних розчинників. На відміну від аналогічних продуктів не виділяє ”важких” запахів. Не токсичний і не горючий.

Дуже економічний: є дуже економним продуктом – одного літра вистачає на покриття 20 м² поверхні, водночас забезпечуючи захист покритої поверхні на декілька років.

Легкий у використанні: можна наносити різноманітними методами – пензлем, валиком або розпиленням.


Застосування/спосіб використання

PAROXIDE це ідеальний засіб задля захисту, як від корозії, так і в загальному. Може застосовуватись в морському господарстві, у промисловості суднобудування та автобудування, у наземному та морському транспорті, в агротехніці, на виробничих підприємствах, в транспортній сфері. Засіб можна застосовувати на трубах і кранах, сталевих конструкціях, обладнанні, запчастинах, сталевих огорожах, мостах, на важкому обладнанні (трактори, екскаватори, грейдери і т.п.), на кораблях і суднах та скрізь, де проблемою є поява іржі.

Для сильно окислених поверхонь, спочатку все ж необхідно стерти поверхню щіткою, щоб видалити грубі частинки та відшарування. Для не заіржавілого металу – знежирити поверхню 10%–им розчином SPECIAL або іншим такого ж типу, а потім промити. Струснути флакон перед використанням. За допомогою пензля, валика, чи розпилювача (аерографа), нанести PAROXIDE рівномірно по всій поверхні, що підлягає обробці. Для товстих шарів іржі потрібно наносити два шари. У разі спекотної погоди рекомендується розбавляти PAROXIDE із 20% води.

Спочатку продукт є світло–коричньового кольору, через 4–5 хвилин колір стає із синім відливом, а ще через 10 хвилин – чорним. Фарбувати поверхню можна через три дні після висихання.

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

BRITE STALUME 27 Потужний рідкий очищувач для алюмінію.Властивості продукту та переваги:Очищає ..

PAROXIDE