You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KAMOVE ZINC AERO

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: KAMOVE ZINC AERO
  • Наявність:


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

KAMOVE ZINC AERO

Аерозольний препарат для оцинковування в холодному режимі.

KAMOVE ZINC AERO створює еластичний захисний цинковий бар'єр, який захищає метали від води, вологи, стирання і хімічної корозії. Він поєднує в собі одразу і зручність (використання аерозольного балончика), і ефективність (створення гальванічного бар'єру для запобігання корозії).


Властивості продукту та переваги:

Висока стійкість: створює надзвичайно стійке гальванічне покриття до екстремальних умов навколишнього середовища, включаючи воду, солі, бензин і складні погодні умови.

Антикорозійна дія: є значно кращим рішенням, ніж загально вживані фарби, хімічно модифікує поверхню і запобігає утворенню іржі і корозії, зумовлених вологою.

Еластичне покриття: створює більш еластичне і пружне покриття, ніж фарба, завдяки цьому перешкоджає проникненню іржі під покриття, запобігаючи її лущенню. 

Відновлює пошкодження гальванічного покриття: коректує заводське цинкове покриття, нанесене електролітично або при температурі (наприклад, видалення подряпин).

Ідеальна ґрунтовка: можна розглядати як ідеальну ґрунтовку під поверхневі фарби.

Надзвичайно адгезійний: завдяки своїй надзвичайній адгезії ідеально прилягає навіть до поверхні, виготовленої з міді, алюмінію і цинку.

Електропровідність: чудовий провідник електричного струму, тому його можна використовувати на поверхнях, де вимагається електропровідність.

Температурна стійкість: стійкий при температурі до +350°С. Оброблені поверхні можуть підлягати процесу зварювання без небезпеки займання.


Застосування/спосіб використання

KAMOVE ZINC AERO – не являє собою фарбу, а є захисним покриттям, яке містить в своєму складі аж 90% чистого цинку і тому є ідеальним засобом антикорозійного захисту і загальним захистом поверхні металів в морському господарстві, суднобудуванні і автомобілебудуванні, наземному і морському транспорті, сільськогосподарському обладнанні, виробничих закладах, в промисловості і інфраструктурі міста. Може використовуватись для: труб, жолобів і арматури, стальних споруд, обладнання, запчастин, сталевих огорож, мостів, важкого обладнання, систем водопостачання, для деталей з листового металу, зварних швів, резервуарів для води, конвеєрів і всюди, де проблемою є утворення іржі та дефектів в цинковому покритті.

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

KAMOVE ALUАерозольне холодне гальванічне покриття, сірий алюміній.Професійне холодне гальванічне пок..

IRON CLAD ORIGINALВоскоподібний захист від корозії.IRON CLAD ORIGINAL – це готовий до використання з..

KAMOVE ZINC AERO