You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BIG ORANGE LIQUID NEW

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: BIG ORANGE LIQUID NEW
  • Наявність: Є в наявності


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

BIG ORANGE LIQUID NEW

Рідкий, натуральний супербезпечний розчинник/очисник.

BIG ORANGE є абсолютно безпечним очисником, призначеним для знежирення складних промислових забруднень на механічних пристроях, він є набагато ефективнішим у порівнянні із розчинниками з похідних нафти та діє на основі натуральних інгредієнтів цитрусових.


Властивості продукту та переваги:

Екологічно безпечний: в основному містить природні компоненти цитрусових, крім того, не містить нафтових дистилятів, хлорованих розчинників та важких фракцій, що найчастіше містяться в промислових розчинниках. Висока температура займання (+49°C) робить його більш безпечним у порівнянні із іншими схожими продуктами.

Має досконалі очисні властивості: розчиняє і видаляє мастила і масла, які важко видаляються з механічних пристроїв. Не викликає корозії металів і безпечний для більшості штучних матеріалів (пластмас, пластика).

Має приємний запах: залишає приємний, свіжий цитрусовий аромат, на відміну від неприємного запаху, який мають нафтові розчинники.

Повне біорозкладання: має у своєму складі миючі засоби та емульсії, що піддаються повному біорозкладанню.

Безпечний у використанні: не містить каустичних сполук, кислот, хлорованих вуглецевих сполук і хлорованих ароматичних сполук, які часто зустрічаються в препаратах призначених для знежирення.

Дуже економічний: характеризується контрольованим випаровуванням, тому довше залишається на очищуваних поверхнях, на відміну від розчинників, що швидко випаровуються, завдяки чому діє довший час в процесі знежирення і не закінчується передчасно.

Затверджений USDA: можна застосовувати на будь–яких поверхнях, в тому числі на таких, що перебувають на виробництвах харчових продуктів, за винятком місць, що мають безпосередній контакт із продуктами харчування.


Застосування/спосіб використання

BIG ORANGE – супербезпечний розчинник, ідеально підходить для видалення важких фракцій виробничих забруднень, бітуму, смол, промислових клеїв і покриттів, а також гумових слідів на промислових бетонних підлогах.

Чудово знежирює форми, матриці та інші промислові пристрої. Це не тільки знежирювальний засіб, а й засіб для миття нефарбованих підлог.

Особливо рекомендується для застосування у дорожніх компаніях, виробничих авіаційних підприємствах, в автомобільних майстернях, підприємствах прибирання, в промислових відділах, у друкарнях, на підприємствах, що виробляють промислові машини, в автомобільній промисловості та у складських структурах і т. д.

ХІМІЧНІ ТА ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Форма рідина
Колір прозорий помаранчевий
Запах приємний цитрусовий
Температура спалаху +49°C
Термін зберігання мінімум 1 рік

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

AQUA SOJAБезпечний, універсальний, промисловий засіб для обезжирення на основі сої.AQUA SOJA це мало..

BIG ORANGE NEW AEROНатуральний супер–безпечний очисний засіб (аерозоль).BIG ORANGE AERO є абсолютно ..

SOJA RESPONSE AERO Промисловий знежирювач, розчинник на основі сої (аерозоль).SOJA RESPONSE AER..

Доступні варіанти

SOJA RESPONSE LIQUID Промисловий знежирювач, розчинник на основі сої.SOJA RESPONSE LIQUID – це ..

BIG ORANGE LIQUID NEW