You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

AQUA STRONG/DETEREL+

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: AQUA STRONG/DETEREL+
  • Наявність: Є в наявності


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

AQUA STRONG/DETEREL

Не пінний, сильно лужний препарат для очищення та знежирення у стаціонарних або настільних мийках.

AQUA STRONG призначений для використання у всіх типах мийок, в основному у настільних мийках, а також на обладнанні, що працює під тиском.

 

Властивості продукту та переваги:

Комфорт і безпека у застосуванні: особливо зручний у застосуванні, так як не піниться, не викликає корозії, є нетоксичний, неагресивний, негорючий. Продукт не має запаху і не містить розчинників.

Універсальний: рекомендується для застосування в майстернях, настільних мийках, а також у всіх інших типах мийок (препарат не піниться). З огляду на свою виняткову ефективність видалення забруднюючих речовин, присутніх в промисловості, продукт може бути використаний навіть у пристроях працюючих під високим тиском (рекомендована температура вище 65°C) та парою, а також в будь–якому виді механічної очистки.

Застосування у масовому виробництві: ідеальний при використанні у масовому виробництві, наприклад, при зануренні у ванни, великі діжки та чани. Навіть при застосуванні великих об’ємів продукту, що нараховують сотні і тисячі літрів, ефективність і безпека засобу зберігається протягом дуже тривалого періоду.

Висока ефективність: дуже ефективно очищує не залишаючи після себе слідів, навіть у дуже низьких концентраціях від 2% до 10%.

 

Застосування/спосіб використання

AQUA STRONG слід застосовувати у розведенні з теплою водою від 2% до 10% в залежності від жорсткості води і виду  забруднень. З метою підвищення ефективності рекомендується використовувати засіб при температурі від 60°C до 90°C. Після використання засобу, поверхню промити чистою водою.

УВАГА: AQUA STRONG може бути використаний на сталевих поверхнях, поверхнях із сплавів металів, а також на пластмасі. Не застосовувати на поверхнях із м'яких металів, таких як алюміній і бронза, на даний тип металів слід використовувати препарат AQUA SAFE.

ХІМІЧНІ ТА ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Форма рідина високо лужна
Запах без запаху
Розчинність у воді розчинний
рН >13,5
Густина ± 1,4 г/см³

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

MAT 100 Безпечний, універсальний, промисловий знежирювач.MAT 100 – потужний знежирюючий засіб п..

SW 55 Антикорозійний водостійкий знежирюючий миючий засіб. Розчиняє жири, масла і змазки.Очищає..

KEM KLEAN Універсальний пінний очищувачВластивості продукту та переваги:Для використання в місц..

AQUA STRONG/DETEREL+