You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

AQUA SAFE

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: AQUA SAFE
  • Наявність:


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

AQUA SAFE

Лужний, непінний засіб для очищення та знежирення (використовується у настільних мийках).

AQUA SAFE призначений для використання у всіх видах мийок, а головним чином стаціонарних та настільних мийках, а також для пристроїв, що працюють під тиском.


Властивості продукту та переваги:

Комфорт і безпека застосування: особливо зручний в застосуванні, оскільки не піниться і не викликає корозії, нетоксичний, неїдкий, негорючий, а також не має запаху і не містить розчинників. Універсальний Рекомендується застосовувати у стаціонарних та настільних мийках, а також у всіх інших видах мийок (засіб не піниться). З огляду на свою виняткову можливість видалення промислових забруднень, може бути застосовуваний в пристроях, що працюють під тиском і парою, а також для усіх видів механічної очистки.

Застосування у масовому виробництві: дуже добре використовувати для масового виробництва, наприклад, при зануренні у ванни і великі чани. Навіть при використанні великої кількості засобу (сотні і тисячі літрів) його можна використовувати впродовж дуже довгого періоду.

Висока ефективність: дуже ефективно чистить не залишаючи після себе слідів навіть в наднизьких концентраціях (від 1% до 10%).


Застосування/спосіб використання

Слід застосовувати розведеним з водою від 1% до 10 %. З метою збільшення дієвості рекомендується застосовувати препарат при температурі від +60°C до +85°C.

УВАГА: AQUA SAFE можна застосовувати для алюмінію і латуні. Можна також застосовувати для сталі і заліза, однак більш рекомендованим продуктом є AQUA STRONG.

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

MAT 100 Безпечний, універсальний, промисловий знежирювач.MAT 100 – потужний знежирюючий засіб п..

KEM KLEAN Універсальний пінний очищувачВластивості продукту та переваги:Для використання в місц..

AQUA SAFE