You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PROTECTAG

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: PROTECTAG
  • Наявність:


Доступні варіанти


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

PROTECTAG 

Засіб для захисту від графіті.

Захист на водній основі, високоміцний при будь-яких погодних умовах, розроблений для більшості твердих і пористих поверхонь. 


Властивості продукту та переваги:

Захисна дія: захищає від фломастерів, фарби, графіті, нанесених аерозолями, валиками або пензлями. Запобігає проникненню фарби на поверхню. Для використання в приміщенні та зовні.

Тривалий час дії: при правильному нанесенні захисне покриття тримається близько 7 років.

Універсальний: засіб може бути нанесений на будь-які поверхні.

Висока стійкість: стійкий до УФ-променів, негативного впливу навколишнього середовища, води.

Прозорий: майже невидимий (залежно від типу поверхні).


СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ: 

Приготування: Очистіть поверхню від графіті та інших забруднень таких як: олія, фарби, тощо та захистіть двері та вікна плівкою. Ідеальна температура для зовнішнього застосування від +10 до + 35 ° C (+50 до + 95 ° F); мінімальна температура - 4 ° C (39 ° F). Відносна вологість повітря не може перевищувати 95%. Засіб не потребує розведення. Перед застосуванням добре збовтати. 

Захист зовні: PROTECTAG можна застосовувати, використовуючи звичайний розпилювач  або малярний пістолет. Засіб наноситься знизу вгору, в 2 шари. Дайте засобу підсохнути між нанесеннями шарів. Засіб можна наносити на вологу, але не мокру поверхню. Будь-який надлишок засобу можна легко очистити водою або  мокрою ганчіркою. У разі забруднення фарбою  поверхні, захищеної PROTECTAG, фарбу слід видалити мокрою ганчіркою, мийкою високого тиску, або за допомогою засобів ZEP для видалення фарб,  та поновити захисний шар на поверхні, шляхом повторного нанесення Protectag.

Захист у приміщенні: для профілактичної обробки поверхонь використовуйте губку, валик або розпилювач низького тиску. У разі забруднення фарбою  поверхні, захищеної PROTECTAG, фарбу слід видалити мокрою ганчіркою, мийкою високого тиску, або за допомогою засобів ZEP для видалення фарб,  та поновити захисний шар на поверхні, шляхом повторного нанесення Protectag.

Покриття: Залежить від типу поверхні, її пористості і капілярності. Бетон, цегла або подібні матеріали: від 7 до 10 м2/л на один шар. Піщаник, гіпс або інші поглинаючі матеріали: 5 до 7м2/л на один шар. Через дві години після обробки Protectag, поверхні стають  водостійкими і стійкими до графіті. Час повного висихання: 4 години. Максимальна ефективність досягається через 72 години.


ЗАСТОСУВАННЯ: 

Ідеально підходить для технічних служб місцевих органів влади, спортивних центрів, шкіл, мостів і автомобільних доріг, інфраструктурних служб, обслуговуючих організацій, автостоянок, метрополітенів, залізничних та автовокзалів, аеропортів тощо.


ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: 

Оскільки деякі матеріали можуть потьмяніти або набути незначний блиск, перед використанням ми рекомендуємо спочатку провести тестування засобу на непомітній поверхні. Зберігати при температурі на нижче 0°C. Термін придатності: 12 місяців у оригінальній непошкодженій упаковці. Біорозкладаний продукт.


СУМІСНІСТЬ: 

Можна застосовувати на будь-яких поверхнях після попереднього тестування. 

ХІМІЧНІ ТА ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Форма біла рідина
Запах без запаху
Щільність при 20 ° C ± 1,00 г/см³
Розчинність у воді розчинний
рН 8,0 ± 0,5

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

PROTECTAG