You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ERASE NEW AERO

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: ERASE NEW AERO
  • Наявність: Є в наявності


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

ERASE NEW AERO

Аерозольний високоефективний засіб для видалення графіті та фарби. Безпечний для більшості поверхонь.

ERASE – ефективний хімічний препарат в зручній і економній аерозольній формі, призначений для видалення фарб і графіті. Його також можна застосовувати для видалення особливо стійких забруднень, якщо інші засоби для очищення, які доступні на ринку, не вирішують проблему.


Властивості продукту та переваги:

Висока ефективність і універсальність: швидко видаляє більшість, навіть щільно прилеглих, зафарбованих символів і барвників, включаючи аерозольні фарби, чорнило, плями від кулькових ручок, маркера, олівця, а також плями від помади, крейди, клею і т.д.

Безпечний для поверхонь: не пошкоджує цеглу, кераміку, бетон, граніт, мармур, метали (алюміній, сталь, бронза, хром), скло, порцеляну, вініл та інші аналогічні поверхні.

Зручний: постачається в формі зручного аерозолю, що дозволяє легко його використовувати, не вимагає перемішування, змішування або вимірювання пропорцій для розчинів, як це часто буває у випадку використання рідких продуктів.

Економить час і гроші: діє швидко. Усуває необхідність використання дорогої, неекологічної та ерозійної піскоструминної обробки. Усуває необхідність повторного перефарбовування, регенерації поверхні або заміни покриття на нові (у випадку вінілу).

Сильні очищаючі властивості: хоча й не відноситься до класичних засобів очищення, однак його можна використовувати як "останній порятунок", у випадку, коли доступні засоби для очищення є неефективними.


Застосування/спосіб використання

ERASE є відмінним рішенням для утримання у відповідному стані поверхонь в готелях, школах, громадських будівлях, мотелях, офісних будівлях і офісах, заводах, міський структурі. Є дуже хорошим рішенням для комунального господарства і служб, що займаються прибиранням (клінінгові компанії). Ефективно відчищає пофарбовані поверхні, а також є ідеальним засобом очищення для загального використання.

Просто розпилити на поверхню і витерти чистою губкою або куском тканини. При сильному забрудненні нанести засіб, зачекати від 15 до 45 секунд, зачистити щіткою або нейлоновим скребком і витерти начисто.


УВАГА: Перед використанням засобу необхідно провести тест на непомітній ділянці. Може бути шкідливим для деяких пластикових поверхонь, асфальтової черепиці, гуми і деяких фарб і лаків.

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

STRIP OFF AEROЗасіб для видалення фарби, лакованих покриттів і гумових ущільнень, без вмісту хлориді..

Доступні варіанти

STRIPGEL Ідеальний засіб для видалення фарби, графіті і лаку.Властивості продукту та переваги:П..

Доступні варіанти

STRIPLAK Дуже безпечний, рідкий препарат для видалення фарби та лакуВластивості продукту та пер..

Доступні варіанти

STRIPFAST Засіб для видалення фарби у формі гелю, без метиленхлориду та метанолу.Властивос..

ERASE NEW AERO