You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

CARPET 86

  • Торгові марки ZEP
  • Назва засобу: CARPET 86
  • Наявність: Є в наявності


Доступні варіанти


Замовити в 1 клік

Ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей

CARPET 86

Шампунь ˮсуха пінаˮ, усуває забруднення і запахи на килимах і оббивці.

Засіб рекомендується використовувати на килимах, оббивках і пов'язаних з ними тканинах в житлових комплексах, готелях, мотелях, лікарнях, будинках престарілих тощо.


Властивості продукту та переваги:

Очищаючий: засіб очищає, усуває запахи і забруднення на килимах і оббивних тканинах. Ефективний і призначений для використання, як сухою піною, так і в обладнанні із щіткою для килимів. Очищає без зайвого змочування волокон, тканин і підкладки.

Легкий у використанні: чистить із мінімальною кількістю води, що пришвидшує процес сушки і знижує ймовірність усадки, заломлення, втрати форми і т. д.

Ефективний: видаляє водорозчинні і жирові забруднення. Ефективний для попереднього видалення плям. Спеціальні осушувачі вбирають забруднення і залишки миючих засобів для легкого видалення їх пилососом. Не залишає липких залишків в килимах, що сприяє стійкості до подальшого забруднення.

Безпечний: безпечний для всіх кольоростійких килимів і тканин.

Дезодорує: усуває неприємні запахи, запахи домашніх тварин, кулінарні запахи та інші аромати, які "виявляються" в процесі очистки. Надає свіжий "чистий" аромат для килимів і тканин.


Застосування/спосіб використання

Потрібно розбавляти водою для використання. Дуже добре збовтати/розмішати перед використанням засобу. Пропилососити ретельно килим або оббивку, щоб видалити весь пухкий бруд (пил). Для поверхонь, що очищаються вперше, рекомендовано перевірити на стійкість кольору на непомітній ділянці. Техніка з сухою піною: Розбавити 1 частину засобу з 100 частинами теплої води, для помірно забруднених килимів. Для жирного або сильного забруднення використовують розведення 1:50.

Після миття, залишити килим висохнути, а потім ретельно пропилесосити. Звичайний шампунь для килимів: Розбавити 1 частину засобу з 50 частинами теплої води для помірно забруднених килимів. Збільшити концентрацію для сильно забруднених областей. Не замочувати килим або килимове покриття. Перед тим, як килим висохне, розправити всі ворсинки на ньому в одному напрямку. Не ходити по килиму, допоки він не висохне. Як тільки висохне, ретельно пропилесосити.

Шампунь для оббивки: Розбавити 1 частину засобу з 50 частинами теплої води. Наносити піну на тканину тільки губкою або м'якою щіткою. Використовувати кругові рухи для втирання піни в поверхню. Видалити залишки піни з тканини рушником або чистою сухою тканиною.  Дати тканині висохнути і потім ретельно пропилесосити.

Не використовувати в надлишковій концентрації, для запобігання виникнення подразнення.

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

EXMOЗасіб для виведення плям.Властивості продукту та переваги:Універсальний: ефективний при органічн..

Доступні варіанти

VITA GARDENIA Парфумований засіб для щоденного миття підлог.Властивості продукту та переваги:Ун..

CARPET 86